45 Spiny Zdarma Bеz Vklаdu
Získat bonus
Je nám líto, ale pro vaše hledání nebyly nalezeny žádné výsledky
Vyhledávání...

Exkluzivní rozhovor s Niko Mazgerem, generálním ředitelem společnosti Fugaso

Niko Mazger

Zpovídaný: Mgr: Daniel Velasquez (DV)

Respondent: Mgr: Niko Mazger (NM)

DV: Především vám velmi děkuji za přijetí tohoto rozhovoru. Chtěl bych vás požádat, abyste se našim čtenářům představil a řekl nám, kdy a proč jste začal pracovat v tomto oboru?

NM: Je mi potěšením, že jsme dostali příležitost představit náš příběh a to, jak se to všechno seběhlo, takže děkuji.

Jmenuji se Niko Mazger a jsem generálním ředitelem společnosti FUGASO

V i-herním průmyslu se pohybuji již 17 let a mám pocit, že toto odvětví v posledních letech enormně roste, což nás více než těší, že můžeme být jeho součástí jako jeden z nejzábavnějších poskytovatelů her.

Fugaso bylo založeno ke konci roku 2016 se skupinou vysoce zkušených profesionálů z i-herního průmyslu ze společností jako 888, Playtech , Bwin od počátku roku 2000.

Od svého vzniku jsme pokračovali v poskytování nejmodernějších video slotů a stolních her pro online kasina a zároveň jsme hráčům poskytovali bezpečné a zodpovědné herní prostředí.

DV: Pane Mazgere, řekněte nám něco o softwaru Fugaso Na jakých trzích společnost působí a jak se přizpůsobuje regulaci odvětví v různých regionech?“

NM: Snažíme se působit v globálním měřítku na různých regulovaných trzích a již se nám podařilo vstoupit do Itálie, na Ukrajinu a do Běloruska, což je pro nás teprve začátek.

Přizpůsobení pro další regulované trhy není snadný proces, ale máme na paměti, že existuje spousta omezení v zájmu bezpečného a zodpovědného herního prostředí, vždy se snažíme vyvíjet náš obsah podle technických standardů nejvyšších a nejprestižnějších regulačních orgánů.

Nicméně přizpůsobení a proniknutí směrem k novým regulacím tam venku je skutečně výzvou, ale to, co nám ji usnadňuje, je naše schopnost provádět přechody na regulované trhy za určitých požadavků díky tomu, že jsme byli vyvinuti podle přísných technických norem, pochopení regulací a širšího obrazu trhů může také umožnit rozmanitější přizpůsobení.

DV: Když se podíváme na hry, které jste připravili pro své partnery – které jste vybrali jako nejlepší z vašeho katalogu? Na co se mohou hráči těšit?

NM: Je velmi těžké říci, které hry jsou nejlepší, protože na každém trhu jsou jiné vzhledem k různým koncovým uživatelům, různým měnám atd….

Náš tým profesionálů se vždy zajímá o nové designy, matematiku a o to, co hráče nadchne, naším cílem v ruce je přinést zcela novou úroveň zábavy a máme s tím velké plány, které se rozvine v blízké budoucnosti, o tom všem se dozvíte již brzy!

DV: Popište stručně publikum fanoušků her Fugaso: geografie, věk, pohlaví. Proč se jim vaše hry líbí?

NM: Naše fanouškovská základna musí být velmi různorodá, od našeho začátku je pro nás SNS velkým růstovým regionem, podařilo se nám navázat partnerství s významnými značkami na různých trzích SNS a vytvořit silné vztahy, které pak vedly ke globálnějšímu působení v zemích, jako je Turecko, Finsko, Německo, Norsko, Arménie a dokonce i Asie, kde stále rosteme.

Naše hráčské publikum se poměrně prosazuje, a to od hráčů ze staré školy, kteří přešli z pozemní základny na online, kde vyhledávají podobný obsah, jako jsou klasické automaty, kterých máme v nabídce dostatek, až po mladší generaci hráčů, pro které je zajímavější rozmanitější, vtipnější, zábavnější, blockbusterový typ her, který jsme poznali od vydání našeho známého trháku v Trump It Deluxe EPICWAYS a vůbec celé série EPICWAYS, která má atraktivnější nádech pro mladší generaci hráčů.

To je pro nás teprve začátek, protože jsme si jisti, že nadcházející sada vydání jen ještě více rozšíří a zpestří naši hráčskou a fanouškovskou základnu.

DV: Která z her od společnosti Fugaso je vaše nejoblíbenější? A proč?

NM: Na tohle je těžké odpovědět, protože to závisí na mnoha různých aspektech.

Z našeho pohledu a podle výsledků, které jsme zaznamenali, musím říct, že je to nejspíš The Mummy Win Hunters EPICWAYS, protože umožňuje velmi tajemnou cestu po oblíbené horské dráze s egyptskou tématikou s širokou škálou funkcí a co hráče nejvíce vzrušuje, je možnost VYHRÁT VELKÝ ČAS, a s 50 000x na vaši sázku je to rozhodně možnost, protože jsme od vydání naší série EPICWAYS obecně zaznamenali několik VELKÝCH výher.

V další oblíbené sadě her se objevil náš nový přírůstek se systémem DAY 2 DAY™ JACKPOTS, který najdete u některých našich oblíbených titulů: Magic Spinners, Stoned Joker, Clash of Gods, Book of Tattoo 2 a Stoned Joker 5.

V těchto hrách hráči obvykle vyhrávají 50-60 jackpotů denně, tento nástroj dává hráčům šanci nejen často vyhrávat, ale také VYHRÁVAT VELKÉ výhry, a to díky tomu, že jednoduchá sázka 0,03 EUR může vyústit ve výhru přes 2500 EUR, což vychází jako násobitel x83 000+.

Image1 Min 7

DV: V roce 2019 byla Fugaso nominována na cenu AskGamblers Award pro nejlepšího poskytovatele, ale cenu získala společnost Pragmatic Play. Souhlasili jste s tímto rozhodnutím?

NM: Bylo mi velkou ctí být nominován jako jeden z nejlepších poskytovatelů v prestižní soutěži Ask Gamblers Awards.

Myslím si, že Pragmatic Play je dostatečně důstojným poskytovatelem her, aby si zasloužil první místo, hráči hlasovali a kdokoli z deseti finalistů si zasloužil vyhrát 1. místo, protože všichni odvedli fenomenální práci.

To, že se hra Cleopatra’s Diary umístila mezi stovkami, ne-li tisíci videoherních automatů v první desítce, je velký úspěch, za který jsme vděční a děkujeme za ocenění naší tvrdé práce.

Image2 Min 8

DV: Kdy se Fugaso dostane na seznam tří nejlepších poskytovatelů hracích automatů? A kdo jsou podle vás tři nejlepší dnes?

NM: V tak rozmanitém odvětví s tolika různými poskytovateli je prakticky nemožné to říct, vše je relativní, jak to vidíme my, a soustředíme se na náš vlastní vývoj bez ohledu na to, co dělají všichni ostatní.

Naše cíle v tuto chvíli nejsou ve srovnání s ostatními, ale výhradně s naší vlastní vizí, jakmile bude tato vize naplněna a vyjde to tak, že budeme patřit mezi považované top poskytovatele, bude to pro nás velmi velký úspěch.

Rozhodování o výběru TOP 3 poskytovatelů her je pro mě velmi obtížné, proto zmíním poskytovatele, kteří si podle mého názoru zaslouží být považováni za TOP 3: Evolution, Red Tiger Gaming, Play’n Go, NetEnt, Microgaming, Pragmatic Play.

DV: Fugaso je na trhu zhruba 5 let, jak hodnotíte jeho výsledky?

NM: Založit regulované a velmi populární herní vývojářské studio, které nese tolik silných titulů během pouhých 4,5 roku a zároveň řídit malý tým profesionálů, je pekelná výzva a jsme velmi hrdí a vděční na to, kam jsme se dnes dostali, a naším největším úspěchem je právě to, kde jsme a co se chystáme uvést do průmyslu během několika příštích let, to byste chtěli vidět, věřte mi, jsme teprve na začátku!

VYTVOŘENO Daniel Velasquez
Bývalý majitel značky kasina

Daniel Velasquez, který dříve vlastnil vlastní malou značku kasina, se stal odborníkem v oblasti online hazardních her. Na základě vlastních zkušeností píše perfektní recenze z manažerského hlediska.

Daniel rozumí potřebám zákazníků a je schopen poskytnout objektivní hodnocení kasin, která recenzuje. Jeho hlavním cílem je provést nové zákazníky atraktivním světem online hazardních her.

Navštivte stránku autora
NAŠE NEJNOVĚJŠÍ RECENZE